OGŁOSZENIA – 12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.06.2021 R.

1. W niedzielę – 27 czerwca – o godz. 11.00 zostanie odprawiona msza św. dziękczynna za ok. 70 lat pracy i modlitwy Sióstr Miłosierdzia w Bystrej Krakowskiej. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia naszych Parafian, zapraszamy przedstawicieli Szkoły Podstawowej oraz zapraszamy te osoby które chcą podziękować Siostrom za ich oddaną służbę. Wierzymy , że pojawi się Chór Cantica , licznie młodzież i dzieci służący w liturgii. Zapraszamy przedstawicieli Wspólnot przy naszej parafii oraz organizacji społecznych na naszym terenie.
2. Zachęcamy do ofiarności poprzez ofiary do skarbony pod krzyżem – to symboliczne podziękowanie dla Sióstr Miłosierdzia. Bóg zapłać.
3. Trwają nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po mszach św. o godz. 18.00. W środę przed mszą św. wraz z modlitwą Wspólnoty Ojca Pio.
4. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
• w poniedziałek wspominamy św. Alojzego Gonzagę , zakonnika
• w czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
• w gronie Sióstr Miłosierdzia mamy dwie Janiny. Msza św. w int. Siostry Przełożonej Janiny Kowalskiej w środę o godz. 18.00 oraz w intencji Siostry Janiny Dudek we czwartek o godz. 7.00. Życzymy troskliwej opieki św. Jana Chrzciciela.
5. Koło Gospodyń w Bystrej zaprasza na Pielgrzymkę w roku św. Józefa do Kalisza i Lichenia w terminie 17 – 18 lipca 2021 roku / sobota – niedziela /. Koszt 250 zł. Zapisy wraz z wpłatą 100 zł w zakrystii oraz u P. Kwiatek.
6. W piątek kończymy rok szkolny 2020/21 . Msza św. na zakończenie roku szkolnego w naszym kościele o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci , rodziców , nauczycieli i wychowawców oraz pracowników szkolnych. Wcześniej – od godz. 17.00 spowiedz św.
7. W dniu 16 sierpnia / poniedziałek / wyjazd do Kaczorów na Warmii. Są jeszcze wolne miejsca – zapisy u Ks. Tomasza. Także do końca czerwca słodkie niedziele – czyli możliwość zakupienia paczki ciasta z ofiarą 10 zł. Zapraszamy.