Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną 14 kwietnia 2024 r.

1. Dziękujemy za wszelkie ofiary i pomoc na rzecz parafii. Dziś przypada trzecia niedziela wielkanocna, którą przeżywamy jako Niedzielę Biblijną. Dziękujemy dziś Bogu za dar Słowa Bożego obecnego i rozważanego w Kościele. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy na godz. 16.30. W dniu dzisiejszym na godz. 18.00 zapraszamy do naszego kościoła na koncert pod nazwą Niecodzienne koncerty wielkanocne. Wystąpi chór i orkiestra z Żywca (około 50 osób). Wstęp wolny. Po koncercie można będzie złożyć dobrowolną ofiarę na rozwój zespołu.

2. W przyszłą niedzielę można będzie wesprzeć materialnie po Mszach Świętych diecezjalne radio Anioł Beskidów.

3. Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i pokoju.