OGŁOSZENIA – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.2021 R.

1. W dzisiejszą niedzielę czytamy List Episkopatu Polski o 100 rocznicy poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
2. We czwartek o godz. 19.00 dodatkowa msza św. w naszym kościele „ O uzdrowienie ”. Zapraszamy .
3. Trwają nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach św. o godz. 18.00, w czwartek w połączeniu z nowenną do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa, a w piątek w połączeniu z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.
4. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
• w poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala , biskupa i męczennika
• w środę modlitwa przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II
• w czwartek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego , zakonnika
5. W dniu 30 czerwca obecnego roku Siostry Miłosierdzia zamykają swój dom zakonny przy ul. Szarotek 10. Jednocześnie kończą swoją posługę w Bystrej Krakowskiej. Msza św. pożegnalna będzie w niedzielę 27 czerwca o godz. 11.00. Chcemy podziękować w modlitwie za ich obecność. Do skarbony pod krzyżem możemy w miesiącu czerwcu składać ofiary dla Sióstr Miłosierdzia.
6. Trwają „ słodkie niedziele ” w naszym kościele. Kupując paczkę ciasta ofiarujemy 10 zł jako pomoc w zorganizowaniu Wyprawy Wakacyjnej do Kaczorów na Warmii. Zapraszamy.
7. W środę o godz. 17.15 modlitwa Wspólnoty Ojca Pio. Zapraszamy.