OGŁOSZENIA – 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.2021 R.

1. Dziś 3 niedziela wielkanocna która jest obchodzona jako niedziela biblijna .
2. Wspieramy dzisiaj Radio „ Anioł Beskidów ”. Ofiary składamy do skarbony pod krzyżem. Bóg zapłać ofiarodawcom.
3. W czwartek o godz. 17.30, nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa.
4. W Kościele Katolickim trwa rok św. Józefa. W naszej Parafii zawiązuje się Wspólnota której szczególnym patronem będzie św. Józef. Wspólnota św. Józefa przyjmuje wyłącznie mężczyzn. Za tydzień – w niedzielę Dobrego Pasterza powołamy do istnienia tę Wspólnotę. Zawierzamy naszą Parafię opiece tego szczególnego Patrona.
5. Przyszła niedziela, to niedziela Dobrego Pasterza i dzień modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Modlimy się o liczne powołania do stanu duchownego.
6. W piątek obchodzimy Uroczystość Św. Wojciecha , biskupa i męczennika , głównego Patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięzliwość od pokarmów mięsnych.
7. Do mszy św. Niedzielnych dodajemy mszę św. o godz. 13.00. Msza św. W intencji kandydatów do I Komunii św. i ich bliskich. Po mszy św. Rozmowa z rodzicami o sprawach dotyczących bliskiego już dnia Komunii św.
8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W zakrystii możemy zakupić – „ Rozważania Drogi Krzyżowej ” których autorem jest Ks. Jerzy Musiałek. Koszt 19 zł. Zapraszamy .
9. Bóg zapłać za bieżące ofiary na utrzymanie naszego kościoła. Opłata za ogrzewanie obiektów parafialnych za marzec wyniosła 5.207 zł.
Dzięki opłatom cmentarnym dokonanym w miesiącach jesienno – zimowych możemy prowadzić dalsze prace na naszym cmentarzu. Bóg zapłać ofiarodawcom.
10. Do czwartku będą trwały odwiedziny naszego kościoła poprzez naszych Parafian według rejonów kolędowych . Serdecznie dziękujemy za obecność , wspólną modlitwę oraz ofiary dla kapłanów , dla P. Organisty oraz dla ministrantów i lektorów. Bóg zapłać.