OGŁOSZENIA – 18 NIEDZIELA ZWYKŁA
02.08.2020 R.

1. Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości i abstynencji. Podejmijmy abstynencję i modlitwę za tych, którzy są zniewoleni alkoholem oraz otoczmy modlitwą tych, którzy cierpią z powodu nadużywania alkoholu swoich najbliższych.
2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańca św.
3. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
we wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianeya , prezbitera
w czwartek Święto Przemienienia Pańskiego
w sobotę wspomnienie św. Dominika , prezbitera
4. Pragniemy serdecznie podziękować w imieniu Misjonarzy wszystkim którzy wsparli swoimi ofiarami potrzeby Misji Katolickich. Bóg zapłać.
5. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 11.00 będzie udzielony sakrament chrztu św. Rodziców i chrzestnych prosimy do kancelarii w sobotę – 8 sierpnia – po mszy św. wieczornej.
6. W tym tygodniu mamy pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca z tradycyjnymi nabożeństwami. Odwiedziny chorych na terenie Parafii w pierwszy piątek od godz. 8.00.
7. Tradycyjnie zaproponujemy także odwiedziny w Domach Pogodnej Jesieni.