OGŁOSZENIA – 15 NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.07.2020 R.

1. Dziś 15 niedziela zwykła.
2. W poniedziałek wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w środę wspomnienie św. Bonawentury , biskupa i dk. Kościoła, we czwartek wspomnienie N.M.P. z Góry Karmel .
3. W poniedziałek kolejne czuwanie fatimskie w naszej parafii. Różaniec fatimski w intencji czcicieli M.B.Fatimskiej o godz. 18.00 i msza św. o godz. 19.00. Serdecznie zapraszam.
4. We czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa, w piątek, przypada III piątek miesiąca, oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu w czasie nabożeństwa o godz. 17.30.
5. Końcem lutego , po wichurze oddaliśmy do remontu metalową kapliczkę M.B.Fatimskiej z ołtarza na Placu Fatimskim przy naszym kościele. Firma remontująca z Katowic zgłosiła , że w połowie tygodnia zamontuje metalową kapliczkę w dawnym miejscu. Kapliczka ma nowy grafitowy kolor , nową płytę szklaną i oświetlenie. W lutym złożyliśmy zadatek 2.500 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.
6. Dzisiaj o godz. 18.00 spotkanie organizacyjne przed wrześniową Pielgrzymką do Medjugorie. Zapraszamy.