OGŁOSZENIA – 14 NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.07.2020 R.

1. W tym tygodniu obchodzimy następujące dni liturgiczne:
w poniedziałek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
w środę wspomnienie św. Jana z Dukli , prezbitera
w sobotę Święto Świętego Benedykta, opata, Patrona Europy
2. Nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa we czwartek o godz. 17.30.
3. Wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii serdecznie witamy i życzymy miłego wypoczynku. Msze św. w lipcu i sierpniu w dni powszednie: godz. 18.00. W niedzielę msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed każdą mszą św. Kancelaria czynna codziennie, oprócz niedziel i świąt, po mszy św. wieczornej.
4. W dniu 12 lipca po mszy św. o godz. 17-tej zapraszamy na spotkanie organizacyjne dotyczące Pielgrzymki do Medjugorie. Prosimy o przybycie osób już zapisanych oraz chętnych na Pielgrzymkę. Pielgrzymka do Medjugorie po 20-tym września. Zapraszamy.