OGŁOSZENIA – 13 NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.06.2020 R.

1. We wtorek po mszy św. wieczornej zakończenie nabożeństw czerwcowych.
2. Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Dlatego dzisiejsza – niedzielna ofiara na tacę przeznaczona jest jako Świętopietrze czyli dar parafii, a następnie Diecezji dla Stolicy Apostolskiej. Bóg zapłać ofiarodawcom. W piątek – święto św. Tomasza, Apostoła. W tym dniu Ks. Wikariusz obchodzi swoje imieniny. Msza św. w intencji Ks. Tomasza o godz. 18.00.
3. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed każdą mszą św. oraz w czwartek i piątek od godziny 17.00. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 8.00. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii.
4. W czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa, a po niej uroczysta msza św. w czasie, której Komunia św. będzie udzielana pod dwiema postaciami, chleba i wina.
5. Spotkanie Ruchu Domowego Kościoła w najbliższy czwartek po mszy św. wieczornej. Zapraszamy.
6. Rozpoczął się czas wakacyjny, czas urlopów. Wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii serdecznie witamy i życzymy miłego odpoczynku.
7. Msze św. w lipcu i sierpniu w dni powszednie: godz. 18.00. W pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca będzie również msza św. o godz. 7.00. W niedzielę msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Kancelaria czynna codziennie, oprócz niedziel i świąt, po mszy św. wieczornej.
8. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca, po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańca świętego .
9. Przypominamy o szczególnym postanowieniu na najbliższe trzy lata które mówią o adoracjach wieczornych Wspólnot w pierwsze piątki miesiąca. Adoracja trwa od 19-tej do 24-tej. W najbliższy piątek od godz. 19- tej adorację prowadzą Dzieci Maryi, ministranci , lektorzy, młodzież Emaus i młodzież Caritas , od 20-tej Róże Różańcowe i Wspólnota Ojca Pio, Apostolat Maryjny,Wspólnota Charytatywna , od 21-szej Oaza Rodzin i Akcja Katolicka , od 22-giej Wspólnota Nowej Ewangelizacj SECIM , od 23-ciej osoby Duchowne w naszej Parafii. Zapraszamy naszych Parafian , aby dołączyli do tej adoracji.
10. Dziękujemy Akcji Katolickiej za przygotowanie kolejnego numeru – „ Bystrzańskiej Jutrzenki ”. Proponowana ofiara – 2 zł na bieżące dzieła Akcji Katolickiej.