OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
4 NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.02.2020 R.

1. W poniedziałek wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika, w środę św. Agaty, dziewicy i męczennicy, w czwartek wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek. Spowiedź codziennie pół godziny przed każdą mszą św. oraz we czwartek i piątek od godz. 17.00.
3. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy wszystkich na nowennę do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa na godz. 17.30, a po niej na uroczystą msze św. w czasie której będzie udzielana Komunia św. pod dwiema postaciami, chleba i wina.
4. W pierwszy piątek zgodnie z tradycją od 17-tej adoracja N.Sakramentu i spowiedz św. Msza św. wieczorna o godz. 18.00 . Następnie od godz. 19-tej rozpoczniemy czuwanie przed Najświętszym Sakramentem . Czuwanie poprowadzą : od godz. 19-tej dzieci i młodzież, Dzieci Maryi i Emaus ,od godz. 20-tej Róże Różańcowe , Apostolat Maryjny, Wspólnota Charytatywna, Wspólnota Ojca Pio , od godz. 21.00 Ruch Domowego Kościoła i Akcja Katolicka, od 22.00 SECIM, od 23.00 prezbiterzy i osoby konsekrowane.Zakończenie błogosławieństwem o godz 24.00.
5.w piątek – wyjazd do chorych na terenie Parafii o godz. 8.00 , do Domu Senior także o godz. 8.00 oraz do Domu Sadyba o godz. 11.45. Prosimy o uzupełnianie listy chorych – w zakrystii.
6. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańca dla róż . Na początku każdej mszy św. poświęcenie gromnic.
7. Dzisiaj o godz. 10.55 poświęcenie świec komunijnych, a o godz. 12.00 w auli św. Jana Pawła II – katecheza dla kandydatów do I Komunii św. i ich rodziców.
8. Prosimy o pomoc w rozbieraniu stajenki betlejemskiej w poniedziałek od godz. 9-tej. Serdecznie dziękujemy.
9. Spotkanie Zespołu Charytatywnego w środę – 5 lutego po mszy św. wieczornej na plebanii – 9 lutego – „Słodka niedziela”.
10. Spotkanie organizacyjne przed Pielgrzymką do Medjugorie w niedzielę 9 lutego o godz. 18.00 w auli św.Jana Pawła II. Na stoliku pod chórem mamy informację o Pielgrzymce do Rzymu w dniach 28 kwietnia – 2 maja 2020 roku. Tytuł : „ Pielgrzymka do Rzymu z Janem Pawłem II”.
11. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w Bielsku-Białej w kościele św. Pawła w niedzielę 9 lutego o godz. 14.00. Zapraszamy.
12.W naszej Parafii w Wielkim Poście odbędą się Misje Święte noszące tytuł: „ W poszukiwaniu szczęścia”. Podczas Misji naszą Parafię nawiedzi Kopia Figury św. Michała Archanioła z cudownej Groty Objawień na Gargano we Włoszech. Przed Misjami odprawimy Nowennę do św. Michała Archanioła . Misje będą od II Niedzieli Wielkiego Postu / 8 marca / do III Niedzieli Wielkiego Postu / 15 marca/.
Misje poprowadzą Księża Michalici . Już teraz módlmy się o dobre przeżycie czasu misji w naszej Parafii.