OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY – 29.12. 2019 R.

1. Dziś obchodzimy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Niech Święta Rodzina z Nazaretu będzie natchnieniem prawdziwie chrześcijańskiego życia w naszych rodzinach.
2. We wtorek ostatni dzień starego roku. Zapraszamy na uroczyste Nieszpory z nabożeństwem przebłagalnym. Nieszpory rozpoczniemy o godz. 17.30. Msza św. w intencji wszystkich zmarłych parafian w 2019 r. z okolicznościowym kazaniem o godz. 18.00. Podczas mszy św. odśpiewamy Ciebie Boga wysławiamy, za co można zyskać odpust zupełny spełniając zwykłe warunki odpustu.
O północy, z wtorku na środę odbędzie się msza św. Wszystkich, którzy w ten sposób pragną przywitać Nowy Rok 2020 serdecznie zapraszamy do udziału we mszy św.
3. Oktawa Bożego Narodzenia kończy się 1 stycznia Uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to Światowy dzień modlitw o pokój. Msze św. o godz. 0.00, 7.00, 9.00., 11.00., i 17.00.
4. Siostra Barbara z grupą Dzieci Maryi serdecznie dziękuje za wsparcie finansowe i życzliwość poprzez zakup świątecznych ozdób. Z kiermaszu uzyskano kwotę 2.674,40 zł. Którą przeznaczymy na wspólny rekolekcyjny wyjazd z rodzicami i na potrzeby wewnętrzne Dzieci Maryi. Bóg zapłać.
5. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I sobota miesiąca z tradycyjnymi nabożeństwami.
6. Jasełka w wykonaniu dzieci ze szkoły podstawowej w niedzielę – 5 stycznia – o godz. 18.00 w auli św. Jana Pawła II / przyziemie kościoła/. Po „Jasełkach” podziękujemy aktorom poprzez nasze ofiary.
7. Dzisiaj o godz. 9.00 msza św. z udziałem Małżonków Jubilatów. Po mszy św. zapraszamy na wspólne spotkanie na plebanii.
8. W niedzielę – 29 grudnia – XX Bystrzańskie Spotkanie z Kolędą.
9. Trwają zapisy do Medjugorie – wyjazd po Wielkanocy .
10. Za tydzień pierwsza niedziela : zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu.
11. W niedzielę – 5 stycznia – składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne . Bóg zapłać ofiarodawcom.
12. Trwają odwiedziny kolędowe . Plan kolędy na stoliku pod chórem , a także w gablocie przed kościołem.