OGŁOSZENIA – 31 NIEDZIELA ZWYKŁA
03.11. 2019 R.
1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańca św.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w I czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa. Podczas mszy św. o godz. 18.00 komunia św. będzie udzielana pod dwiema postaciami chleba i wina.
w sobotę Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
3. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 11.00 będzie udzielony sakrament chrztu św. Rodziców i chrzestnych prosimy do kancelarii w sobotę po mszy św. wieczornej.
4. Do 8 listopada, a więc do piątku 10 min przed każdą mszą św., wypominki jednorazowe i modlitwy za zmarłych ( dziesiątek różańca), w czwartek podczas nowenny.
Wypominki można składać codziennie w zakrystii po mszy św. Przypominamy, że wypominki roczne można zamawiać do końca listopada, a jednorazowe do 8 listopada.
Bóg zapłać wszystkim którzy pomagali w organizacji Uroczystości Wszystkich Świętych w składali ofiary.
5. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w poniedziałek po mszy św. wieczornej , Szkoły Modlitwy SECIM we wtorek po mszy św. wieczornej oraz Ruchu Domowego Kościoła we czwartek po mszy św. wieczornej . Młodzież w piątkowy wieczór i Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00. Spotkanie formacyjne ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy także rodziców ministrantów i lektorów.
6. W kinach od 1 listopada wszedł na ekrany bardzo wartościowy film pt. „ Nieplanowane ”.Opowiada o najbardziej polaryzującym temacie naszych czasów i pokazuje kulisy branży aborcyjnej.Siła filmu jest ogromna. Absolutnie ważny jest pierwszy tydzień od 1 listopada bo jeśli będzie zainteresowanie to pokazywany będzie w kinach dłużej – jeśli nie , to film straci szansę na dalszą projekcję. Dlatego wszystkich zapraszamy do oglądania tego filmu.