OGŁOSZENIA – 28 NIEDZIELA ZWYKŁA 13.10. 2019R.

1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
we wtorek wspomnienie św. Teresy od Jezusa.Jest to zarazem dzień dziecka utraconego.
w środę wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej , jednocześnie modlimy się przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II
w czwartek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego , biskupa i męczennika
w piątek święto św. Łukasza, Ewangelisty, patrona lekarzy i pielęgniarek. W tym dniu modlimy się za wszystkich pracowników Służby zdrowia podczas różańca . Jednocześnie przed 18-tą odprawimy Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
2. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Misyjny. Modlimy się w intencjach misyjnych Kościoła. Składkę przeznaczamy na cele misyjne.
3. Trwają nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach, zwłaszcza dzieci i młodzież. Nabożeństwa są odprawiane w tygodniu o godz. 17.30., a po nich msza św. W niedzielę różaniec przed mszą wieczorną, czyli o godz. 16.30.
4. Dzisiaj czytamy – „ List Episkopatu Polski dotyczący XIX Dnia Papieskiego”. Akcja Katolicka prowadzi przy kościele kwestę do puszek na uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin. Bóg zapłać.
5. We wtorek po mszy św. wieczornej spotkanie modlitewne SECIM . Tematem będą charyzmaty służby władza , zarządzanie i zwyczaje. W piątek o godz. 17-tej zbiórka ministrantów i lektorów , różaniec , msza św. i spotkanie młodzieży Emaus. W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 10.00. Zapraszamy.