OGŁOSZENIA – 21 NIEDZIELA ZWYKŁA
25.08.2019 r.

Witamy w naszej Parafii Księdza Tomasza Niedzielę naszego nowego wikariusza. Ksiądz Tomasz święcenia kapłańskie przyjął w 2012 roku. Poprzednio pracował w Parafii Narodzenia N.M.P. Kończycach Małych. Życzymy błogosławieństwa Bożego w pracy w naszej Parafii. 1.Jutro przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Prośmy o modlitwę za nami Matkę Chrystusa, za naszą Ojczyznę i za Kościołem w Polsce. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Zapraszamy.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
we wtorek wspomnienie św. Moniki,
w środę wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
w czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
3. W czwartek nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa o godz. 17.30.
4. Pielgrzymka z naszej Parafii do Piekar, Lichenia i Kalisza odbedzie się w dniach 21 – 22 września obecnego roku. Mamy już 35 uczestników na liście . Trwają zapisy w zakrystii . Koszt 250 zł.
5. Na liście do Gruzji są jeszcze 4 miejsca. Zapraszamy. W zakrystii możemy otrzymać informacje o Pielgrzymce do Portugalii w przyszłym roku.
6. Przypominamy, że kurs dla narzeczonych odbędzie się od 1 września w naszej parafii w domu rekolekcyjnym „Nazaret”. Rozpoczęcie w niedzielę o godz. 15.00. Msza św. i dwie katechezy. Kurs trwa cztery niedziele września.