7 NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.02.2019 R.

1. W przyszłą niedzielę, 03 marca, ostatnią przed okresem Wielkiego Postu rozpoczniemy od godz.14.00 adorację Najświętszego Sakramentu w ramach tzw. nabożeństwa czterdziestogodzinnego, które zakończymy mszą św. o godz. 17.00. Na adorację w tym dniu przychodzimy rodzinami.
W przyszły – poniedziałek i we wtorek, 04 i 05 marca nabożeństwo czterdziestogodzinne rozpoczniemy wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 14.00. – zakończymy mszą św. o godz. 18.00.
2. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00 , a spotkanie Wspólnoty Emaus w piątek w łączności ze mszą św. wieczorną. Zbiórki ministrantów i lektorów wznowimy w w sobotę 10 marca o godz. 9.00.
3. Przy naszym kościele kwestuje Kuchnia św. Brata Alberta z Bielska-Białej. Polecamy to szlachetne dzieło trwające już 30 lat. Bóg zapłać ofiarodawcom.
4. Przypominamy o zapisach na Pielgrzymkę do Gruzji . Pielgrzymka – jesienią obecnego roku.
5.Wyjazd autokarowy do Rumunii – Maramuresz i Transylwania w terminie 26.04. – 01.05. 2019 r. Zapisy u Ks. Sebastiana lub w zakrystii. Zaliczka 500 zł. Podajemy numer telefonu , adres , pesel …Wyjazd łączony z parafią św. Stanisława w Starym Bielsku. Szczegóły wyprawy na stoliku przy wejściu do kościoła. Całkowity koszt 1.450 zł.
6. W tym tygodniu mamy pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. W piątek odwiedziny chorych na terenie parafii – od 8.00 .oraz w domach pogodnej jesieni Sadyba od 11.15 i Senior od 14.00 . Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa i do spowiedzi św. W pierwszą sobotę – rano tradycyjne nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P.