OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
4 NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.02.2019R.

Trwa Wizytacja Kanoniczna Księdza Biskupa Piotra Gregera w naszej Parafii. Dzisiaj spotkanie z grupami parafialnymi po mszach św. o godz. 7.00 i 9.00 , podczas mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo dla małych dzieci i matek w stanie błogosławionym, o godz. 14.00 nasze Rady Parafialna i Duszpasterska oraz pomocnicy Domu Nazaret spotkają się w Domu Nazaret oraz o godz. 15.15 w kościele modlitwa za zmarłych. Dziękujemy Ks. Biskupowi Piotrowi za modlitwę wśród nas i Jego błogosławienstwo.
1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Z racji Wizytacji Kanonicznej po mszach św. spotkania z grupami parafialnymi. Tradycyjnie dziesiątek różańca św.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
we wtorek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
w środę wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
3. Nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa we czwartek o godz. 17.30. Jest to pierwszy czwartek miesiąca, dlatego zachęcamy do licznego udziału w nowennie i w uroczystej Eucharystii, w czasie, której komunia św. będzie udzielana pod obiema postaciami, chleba i wina. Spowiedz codziennie pól godziny przed mszami św. we czwartek od godez. 17.00.
4. W przyszłą niedzielę podczas mszy św., o godz. 11.00 będzie udzielony sakrament chrztu św. Rodziców i chrzestnych prosimy do kancelarii w sobotę po mszy św. wieczornej.
5. Dziękujemy wszystkim którzy uczestniczyli w przygotowaniach do wyprawy Ks. Sebastiana i naszej młodzieży do Panamy. W najbliższym czasie zapewne usłyszymy , a także zobaczymy wspomnienia z tej wyprawy.