OGŁOSZENIA – 29 NIEDZIELA ZWYKŁA
21.10. 2018 R

1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji. Ofiary na tacę składamy na cele misyjne. Bóg zapłać ofiarodawcom.
2. W niedzielę obchodzimy święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to dzień imienin Ks. Biskupa – seniora Tadeusz Rakoczego za którego będziemy się modlić szczególnie w tym dniu.
3. Za tydzień w niedzielę we wszystkich kościołach konsekrowanych obchodzona jest Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego, również w naszej świątyni.
4. W przyszły czwartek, 1 listopada, Wszystkich Świętych, a w piątek – przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Kościół wspomina wszystkich, którzy w czyśćcu pokutują za swoje grzechy. Aby im przyjść z pomocą Kościół przedstawia Bogu modlitwy i odpusty zyskane przez żyjących, a przede wszystkim Ofiarę Chrystusa uobecniającą się we Mszy świętej, polecanie ich modlitwom w wypominkach jednorazowych lub rocznych. Wypominki można składać codziennie w zakrystii po mszy św. Przypominamy, że wypominki roczne można zmawiać do końca listopada.
5. Zespół Charytatywny rozprowadza przy wejściu do kościoła znicze i lampiony. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na cele charytatywne w naszej parafii, m. in. dla rodzin na zimowisko.
6. Trwają nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach, zwłaszcza dzieci i młodzież. Nabożeństwa są odprawiane w tygodniu o godz. 17.30., a po nich msza św. W niedzielę różaniec przed mszą wieczorną, czyli o godz. 16.30.
7. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania zawsze w niedzielę. Młodzież uczestniczy we mszy św. o godz. 9.00 i w katechezie. Spotkania formacyjne dzieci i młodzieży o zwykłych porach.
8. Jutro, po mszy św. wieczornej spotkanie małżonków Ruchu Domowy Kościół.
9. Bóg zapłać za ofiary na Fundusz Stypendialny w poprzednią niedzielę. Wartość ofiar – 1.136 zł. Bóg zapłać Akcji atolickiej za poprowadzenie tej zbiórki przy naszym kościele. Akcja Katolicka przygotowuje kolejny numer Bystrzanskiej Jutrzenki na niedzielę – 28.10. Serdecznie dziękujemy. Natomiast dzisiaj – w kolejną „Słodką niedzielę”- możemy wesprzeć młodzież – przed ŚDM – składając ofiarę na ten cel i otrzymując porcję dobrego ciasta. Bóg zapłać. Dzisiaj także tradycyjne liczenie wiernych.