OGŁOSZENIA – 19 NIEDZIELA ZWYKŁA
12.08.2018r R

1.W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
– w poniedziałek mamy kolejne czuwanie fatimskie . Różaniec o godz. 18.00 , następnie msza św. o godz. 19.00 i odprowadzenie figury Matki Bożej do kaplicy na Placu Fatimskim . Czuwanie poprowadzi Ks. Jan Mikulski – moderator Rekolekcji dla rodzin w Domu Nazaret. Zapraszamy.
we wtorek Uroczystość św. Maksymiliana Kolbego , prezbitera i męczennika , głównego Patrona Dziecezji . W naszej Parafii czuwanie w ramach Adoracji Diecezjalnej. To dzień 41-rocznicy ustanowienia naszej Parafii. Zapraszamy na adorację N.Sakramentu.
2. W środę obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to święto obowiązkowe. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. W czasie wszystkich mszy św. poświęcenie wianków i ziół. Nieszpory z Nowenną do M.B.Nieustającej Pomocy o godz. 16.30. W tym dniu składka jest przeznaczona na Dom Księży Emerytów w Andrychowie. Bóg zapłać ofiarodawcom.
3. W czwartek Nowenna do Krwi Pana Jezusa o godz. 17.30 oraz modlimy się przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II.
4. W piątek wspomnienie św. Jacka , prezbitera . Także nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z racji III piątku.