OGŁOSZENIA – 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.04.2018 r.

1. Dziś 3 niedziela wielkanocna.
2. W poniedziałek – 16 kwietnia przypada dzień modlitw przy relikwiach krwi Ojca Świętego Jana Pawła II.
3. W czwartek o godz. 17.30, nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa.
4. W piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji III piątku miesiąca podczas nabożeństwa o godz. 17.30.
5. Nasza Diecezja Bielsko-Żywiecka wspiera dzisiaj ofiarami Radio – „Anioł Beskidów ”. Ofiary składamy do skarbony pod krzyżem .Bóg zapłać.
6. Kandydaci do Bierzmowania uczestniczą w każdą niedzielę we mszy św. o godz. 9.00 i następnie pozostają na spotkaniu formacyjnym. Bardzo prosimy , aby kandydaci stopniowo zapoznali się z młodymi animatorami którzy obok Ks. Sebastiana będą im także towarzyszyć w przygotowaniach.
7. W niedzielę – 22 kwietnia – spotkanie dotyczące – jesienej Pielgrzymki do Libanu . Spotkanie – o godz. 18.00 w auli św. Jana Pawła II. Zapraszamy.
8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Prasa będzie od dzisiaj i w każdą niedzielę na stoliku pod chórem oraz jak zawsze osoby prenumerujące mają swoje teczki z prasą w zakrystii. Możemy nabyć gazetę religijną ze stolika , a opłatę tej gazety przekazać do skarbonki z napisem „Opłata prasy katolickiej”.
9. Spotkania formacyjne dzieci i młodzieży o zwykłych porach. Zapraszamy.
10. Otwarte spotkania SECIM w naszym kościele będą w pierwsze i trzecie wtorki miesiąca . Zaczynamy od 17 kwietnia o godz. 18.45. / po wieczornej mszy św. /. Przypominamy, że mamy taką nadzieję że jeszcze w kwietniu ruszy „Kurs Alpha” w naszym kościele. Kurs dedykowany jest do wszystkich parafian.
11. W tygodniku „Niedziela” – znajdziemy artykuł na temat „Szlaków Papieskich”. Mamy tam relację z ostatniego spotkania w Krakowie. W spotkaniu uczestniczyła 8-osobowa delegacja z Bystrej i Wilkowic.