Uroczysty Jubileusz 40-lecia naszej Parafii  będziemy obchodzić w niedzielę 18 czerwca 2017 roku. Sumie Jubileuszowej o godz. 11.30 przewodniczyć będzie Ks. Biskup Ordynariusz Roman Pindel.  Zapraszamy do gorliwych przygotowań tego uroczystego dnia.

1. Dziękujemy Wspólnocie Charytatywnej za sobotnie wizyty w domach ludzi chorych z życzeniami z okazji Światowego Dnia Chorych.
2. We wtorek przypada święto Świętych: Cyryla i Metodego, Patronów Europy , natomiast we czwartek modlimy się przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II.
3.  Nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa, we czwartek  o godz. 17.30.
4. W piątek, z racji III piątku miesiąca nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.
5. Nasza Parafia przygotowuje Pielgrzymkę do Fatimy w dniach 01.- 10. 10. 1017 rok. Dokładny plan wyprawy na stoliku pod chórem. W zakrystii zgłaszamy swój udział poprzez podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zapraszamy.
6. Spotkania formacyjne kandydatów do Bierzmowania, dzieci i młodzieży o zwykłych porach. Spotkanie Oazy Rodzin-Ruchu Domowego Kościoła we czwartek – 16.10. – po mszy św. wieczornej.Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w dniu 14.02./ wtorek/ po mszy św. wieczornej na plebanii.
7. Ks. Sebastian zaprasza na kulig dla dzieci i młodzieży w Zwardoniu w sobotę – 18  lutego . Wyjazd o godzinie 8.30 – powrót ok. godziny 17-tej. Koszt 20 zł  wraz z przejazdem i pieczeniem kiełbasek. Zabieramy sanki i narty – jest tam stok i wyciąg narciarski. Dodatkowe opłaty na jazdę na stoku. Zgodę na wyjazd można pobrać w zakrystii. Zgody rodziców wraz z wpłatą oddajemy do środy swoim katechetom.
8. Wójt Gminy Wilkowice informuje , że decyzje wymiarowe na podatek od nieruchomości , rolny i leśny na 2017 r. oraz wymiar opłaty śmieciowej można odebrać u Sołtysa Pana Żywisława Zasiadczuka – w budynku w Bystrej przy ulicy Skośnej 4 w terminie od 13 do 25 lutego 2017 r. / za wyjątkiem niedzieli / w godzinach od 9.00 do 18.00. W terminie tym , będzie można dokonywać wpłat w/w podatków  , opłaty od posiadania psów oraz opłaty melioracyjnej.