1. Dziś 2 NIEDZIELA ZWYKŁA.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w poniedziałek modlimy się przy relikwiach św. Jana Pawła II
we wtorek wspomnienie św. Antoniego, opata
w środę rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan
w czwartek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara , biskupa
w  sobotę wspomnienie św. Agnieszki , dziewicy i męczennicy
        3. W czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa , a w piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
        4. Ks. Sebastian zaprasza do zapisów na wyprawę – „ Wakacje z Bogiem”w miejscowości Ustronie Morskie nad Bałtykiem. Wyjazd wieczorem – 4 lipca / po Apelu Jasnogórskim/ po 21-szej – powrót -rano 15 lipca / 10 dni rekolekcji i wypoczynku/. Zamieszkanie w hotelu Janosik . W programie wycieczki  do Kołobrzegu, Międzyzdrojów i Trzęsacza. Cena ok. 1.000 zł. Zapisy z zaliczką 200 zł będą 16 stycznia o godz. 15.00 po Koronce do Miłosierdzia Bożego w naszym kościele.
Zapraszamy.
        5. Nasza Parafia zaprasza na Pielgrzymkę do Irlandii – „ Szlakiem św. Patryka”. Wylot w dniu 18 kwietnia i powrót 25 kwietnia 2017 r. Informacje na stoliku pod chórem . Zapisy w zakrystii / imię i nazwisko oraz numer telefonu/.
6. W minionym tygodniu, w piątek zakończyliśmy wizytę duszpasterską, czyli kolędę. W intencji Rodzin odwiedzonych przez ks. Proboszcza zostanie odprawiona msza św. w  niedzielę – 29 stycznia  o godz. 7.00., natomiast intencji wszystkich Rodzin odwiedzonych przez ks. Sebastiana  o godz. 9.00. Rodziny, które nie mogły być obecne w domu w czasie wizyty duszpasterskiej, jeśli pragną odwiedzin prosimy o kontakt celem ustalenia terminu odwiedzin.
7. Spotkanie małżeństw Ruchu Domowego Kościoła we wtorek  po mszy św. wieczornej. Zapraszamy.