Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną- Bożego Miłosierdzia. 7 kwietnia 2024.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy na godz. 16.00. O godz. 16.30 odprawimy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

2. W poniedziałek 8 kwietnia obchodzić będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Po każdej Mszy Świętej można będzie przystąpić do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

3. We wtorek 9 kwietnia kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci klasy III po Mszy Świętej wieczornej.

4. W czwartek 11 kwietnia po Mszy Świętej wieczornej spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które w maju obchodzić będą rocznicę I Komunii Świętej.

5. W sobotę 13 kwietnia o godz. 17.30 Różaniec Fatimski w intencji pokoju na świecie i w intencji Ojczyzny. Zapraszamy.

6. W niedzielę 14 kwietnia o godz. 18.00 zapraszamy do naszego kościoła na koncert pod nazwą Niecodzienne koncerty wielkanocne. Wystąpi chór i orkiestra z Żywca. Wstęp wolny. Po koncercie można będzie złożyć dobrowolną ofiarę na rozwój zespołu. Również w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do sanktuariów Podkarpacia. Zapisy do czwartku. Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dużo pokoju.