XXXV Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę 6–11 sierpnia br.

W dniach 6–11 sierpnia wyruszy XXXV Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę.

Tegoroczne hasło to: „Powołani by iść, posłani by głosić”. Zapraszamy do wspólnego pątnictwa i stania się żywym świadectwem wiary. To wyjątkowy czas rekolekcji w drodze pod przewodnictwem Maryi.

Zapisy i informacje: Wszelkie szczegóły, listę grup oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie: www.pielgrzymka.bielsko.pl

Do zobaczenia na szlaku!

Ks. Damian Koryciński
Główny Przewodnik wraz z Organizatorami