
XXXV Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę 6–11 sierpnia br.
W dniach 6–11 sierpnia wyruszy XXXV Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę.
Tegoroczne hasło to: „Powołani by iść, posłani by głosić”. Zapraszamy do wspólnego pątnictwa i stania się żywym świadectwem wiary. To wyjątkowy czas rekolekcji w drodze pod przewodnictwem Maryi.
Zapisy i informacje: Wszelkie szczegóły, listę grup oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie: www.pielgrzymka.bielsko.pl
Do zobaczenia na szlaku!
Ks. Damian Koryciński
Główny Przewodnik wraz z Organizatorami
Dodaj intencje / ogłoszenia