Ogłoszenia duszpasterskie  Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 19 maja 2024.

1. Dziękujemy za wszelkie ofiary i pomoc na rzecz parafii. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych dziękujemy za dar ołtarza. Dziś o 11.00 rocznica pierwszej Komunii Świętej. Na nabożeństwo majowe zapraszamy dziś na godzinę 16.30. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 17.30 z wyjątkiem czwartku.

2. Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Składka przeznaczona będzie na Dom Matki i Dziecka.

3. W czwartek 23 maja zapraszamy na godz. 17.15 na adorację prowadzoną przez Grupę Ojca Pio.

4. W piątek 24 maja o godz. 18.00 na Mszy Świętej modlić się będziemy szczególnie za druhny i druhów OSP Bystra, prosząc przez wstawiennictwo św. Floriana o wszelkie łaski dla nich oraz ich rodzin. Zapraszamy.

5. Wyjazd dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzinami do sanktuarium św. Jana Pawła II i św. Faustyny w sobotę 25 maja o godz. 7.30.

6. Msza Święta na Lanckoronie w niedzielę 26 maja o godz. 14.00.

7. Majówki w tym tygodniu w plenerze:22 maja w środę o 19.00 na Równi oraz 24 maja o 19.00 w piątek na skrzyżowaniu ul. Klimczoka i Bliskiej.

8. Za tydzień można będzie nabyć kolejny nr „Bystrzańskiej Jutrzenki”.

9. W niedzielę 26 maja o godz. 18.00 zapraszamy na koncert barokowy. W programie między innymi Bach, Haendel i Vivaldi. Wystąpi Bielska Szkoła Suzuki. Koncert dedykowany jest szczególnie wszystkim matkom. Zapraszamy. Wstęp wolny.

10. Za tydzień obchodzić będziemy uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.