Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 18 lutego 2024 r. I Wielkiego Postu.

1. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary i pomoc na rzecz parafii, szczególnie na ogrzewanie kościoła. Rozpoczęliśmy prace nad przedłużeniem parkingu obok cmentarza. Przepraszamy za związane z tym utrudnienia w parkowaniu pojazdów. Na Gorzkie Żale zapraszamy w niedzielę o godz. 16.15.

2. Przez cały Wielki Post przy wyjściu z kościoła (w Zespole Charytatywnym) można będzie składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz dekorowanie i sprzątanie kościoła w bieżącym roku.

3. W następną niedzielę 25 lutego po Mszach Świętych można będzie złożyć ofiarę na Katolicki Dom Opieki „Józefów” prowadzony przez Klub Inteligencji Katolickiej w Bielsku – Białej.

4. W piątek o godz. 17.15 adoracja Grupy Ojca Pio połączona z Drogą Krzyżową. Zapraszamy.

5. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.