Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 26 listopada 2023. Chrystusa Króla Wszechświata.

1. Bardzo dziękujemy z wszelkie ofiary na rzecz parafii, szczególnie na kaplicę cmentarną. W dniu dzisiejszym zapraszamy na nabożeństwo do Chrystusa Króla na godzinę 16.30.

2. W najbliższy czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu połączona ze spowiedzią od godz. 17.00. W pierwszy piątek odwiedziny chorych z sakramentami od 8.00. W sobotę po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Matki Bożej z racji pierwszej soboty miesiąca.

3. W czwartek 30 listopada po Mszy Świętej wieczornej kolejne spotkanie z cyklu „10 minut”. Tym razem kwestia: Rodzic chrzestny-gdzie go znaleźć.

4. W niedzielę 3 grudnia spotkanie z kandydatami do bierzmowania. Początek Mszą Świętą o 9.00.

5. W ramach akcji naszego zespołu charytatywnego „Podziel się świętami” do 15 grudnia można przynosić do zakrystii lub sali św. Barbary towary o długim terminie przechowywania lub tzw produkty „okołoświąteczne”. Wielka prośba o to by nie przynosić mąki. Towary można składać przed lub po Mszach Świętych w tygodniu. Towary zostaną przekazane do najbardziej potrzebujących w naszej wspólnocie.

6. Za tydzień niedziela adoracyjna. Rozpoczniemy Adwent.

7. Wszystkim parafinom i gościom życzymy dużo pokoju i błogosławionego tygodnia.