Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 24 września 2023

1. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary i pomoc. Szczególnie w kwestii kaplicy.

2. W naszej wspólnocie przeżywamy dziś „Dzień chorego”. Dedykowany dla osób chorych i samotnych. O godz. 14.30 możliwość spowiedzi, o godz. 15.00 Msza Święta z obrzędem udzielenia sakramentu namaszczenia chorych. Po Mszy Świętej spotkanie przy stole w domu Nazaret. Osoby które pragną przyjąć sakrament chorych proszone są o wcześniejszy zapis przy wejściu do kościoła. Bardzo prosimy rodziny lub sąsiadów chorych o ewentualny transport naszych seniorów do kościoła.

3. We wtorek o godz. 18.30 spotkanie Rady Parafialnej.

4. W niedzielę 1 października przeżywać będziemy odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 odprawimy procesję różańcową wokół kościoła. Pierwsza dziesiątka obok krzyża misyjnego przed kościołem, druga przy tablicy z kamieniem węgielnym, trzecia obok figury Matki Bożej Fatimskiej, czwarta obok figury św. Jana Pawła II, piąta dziesiątka w kościele z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. W czasie Mszy Świętej o godz. 11.00 podziękujemy Bogu za tegoroczne zbiory. W tym dniu również skauci europy organizują „słodką niedzielę”. Ofiary za ciasto i słodycze przeznaczone będą na ich działalność statutową.

5. W środę 4 października w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej odbędzie się dzień skupienia dla Róż Żywego Różańca. W programie o godz. 17.45 Różaniec i o godz. 18.30 Msza Święta z ks. biskupem. Mamy zamówiony autokar. Zapisy w zakrystii. Koszt 20 zł. Wyjazd o godz. 17.00 z parkingu przed kościołem.

6. Na adorację Najświętszego Sakramentu w niedzielę 1 października na godz. 16.00 zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie służbę liturgiczną.

7. W dniu dzisiejszym można wesprzeć materialnie po Mszach Świętych diecezjalne radio Anioł Beskidów.

8. Wszystkim parafianom, jubilatom, solenizantom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.