Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 17 września 2023.

1. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary i pomoc.

2. Grupa Ojca Pio zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu 23 września w sobotę na godz. 17.15.

3. W niedzielę 24 września organizujemy kolejny „Dzień chorego”. Dedykowany dla osób chorych i samotnych. O godz. 14.30 możliwość spowiedzi, o godz. 15.00 Msza Święta z obrzędem udzielenia sakramentu namaszczenia chorych. Po Mszy Świętej spotkanie przy stole w domu Nazaret. Osoby które pragną przyjąć sakrament chorych proszone są o wcześniejszy zapis przy wejściu do kościoła. Bardzo prosimy rodziny lub sąsiadów chorych o ewentualny transport naszych seniorów do kościoła.

4. Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody zaprasza do przeżycia kursu Nowe Życie. To czas osobistego spotkania z Jezusem. Kurs odbędzie się w dniach 29 września – 1 października w Bielsku Białej. Szczegóły na secim.pl

5. Drugi odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej odprawimy w niedzielę 1 października. Zapraszamy.

6. W następną niedzielę 24 września można będzie wesprzeć materialnie po Mszach Świętych diecezjalne radio Anioł Beskidów.

7. Wszystkim parafianom, jubilatom, solenizantom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.