Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę  Trójcy Świętej 4 czerwca 2023

1. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary i pomoc zwłaszcza na kaplicę. Dziękujemy za porządkowanie terenu, zwłaszcza z pozostałych kamieni. Dziś „słodka niedziela”. Dziękujemy wszystkim za wsparcie. Ciasto można nabywać po Mszach Świętych, wspierając przygotowania do festynu parafialnego w dniu 17 czerwca.

2. We wtorek 6 czerwca po Mszy wieczornej spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających w sierpniu do Maniów. Należy potwierdzić swój udział. We wtorek po wieczornej Eucharystii spotkanie Zespołu Charytatywnego.

3. W czwartek 8 czerwca uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Procesję eucharystyczną odprawimy po Mszy Świętej o godz. 9.00. Trasa procesji przebiegać będzie tak jak w poprzednich latach. Z góry dziękujemy za przygotowanie ołtarzy. Zachęcamy poszczególne grupy parafialne do udziału w procesji. Od piątku po Bożym Ciele odprawiać będziemy procesje eucharystyczne po Mszach wieczornych w ramach oktawy. Zakończenie oktawy w czwartek 15 czerwca. Prosimy, aby kwiaty do sypania w czasie procesji przynosić w czwartek oraz w czasie oktawy i składać pod figurą św. Antoniego. Na piątek po Bożym Ciele ks. bp ordynariusz udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych.

4. W następną niedzielę 11 czerwca przeżywać będziemy uroczystość odpustową ku czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa. O godz. 11.00 suma odpustowa z procesją wokół kościoła. Również zapraszamy parafian i gości.

5. Dziecięco-młodzieżowa Grupa Teatralna naszej wspólnoty zaprasza w dniu dzisiejszym na przedstawienie pt. „Nie ja lecz Bóg”. Scenka odbędzie się w sali pod kościołem o godz. 18.00.

6. Również dziś po spektaklu spotkanie ogniskowo – grilowe dla wszystkich grup dziecięco młodzieżowych (Służby Liturgicznej, Dzieci Maryi, Grupy Teatralnej, Oazy wraz z rodzicami) Zapraszamy.

7. Niech nowy tydzień przyniesie wszystkim pokój i błogosławieństwo.