Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną 21 kwietnia 2024.

1. Dziękujemy za wszelkie ofiary i pomoc na rzecz parafii. Dziś przypada czwarta niedziela wielkanocna, którą przeżywamy jako Niedzielę Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. We wtorek uroczystość Św. Wojciecha – patrona Polski. W tym dniu modlić się będziemy za naszą Ojczyznę i Kościół. Okazją będzie adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.15 prowadzona przez czcicieli św. Ojca Pio.

3. W sobotę 27 kwietnia o godz. 10.00 „Dzień dla Boga” – formacyjne spotkanie dla rodzin z dziećmi, ostatnie przed wakacjami. W niedzielę 28 kwietnia po Mszy Świętej o 9.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

4. W czwartek o godz. 20.00 w domu Nazaret kolejne spotkanie na temat zagadnień z Katechizmu Kościoła Katolickiego.

5. Dziś po Mszach Świętych można materialnie wesprzeć działalność diecezjalnego radia Anioł Beskidów.

6. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.