Ogłoszenia duszpasterskie  Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 28 maja 2023.

1. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary i pomoc zwłaszcza na kaplicę. Dziękujemy rodzicom dzieci rocznicowych za dar ołtarza. Jutro Święto Matki Kościoła. Za tydzień Niedziela Trójcy Świętej.

2. Dziś o godz. 14.00 Msza Święta przy kapliczce na Lanckoronie.

3. W poniedziałek 29 maja po Mszy wieczornej spotkanie organizacyjne przed festynem parafialnym (w auli domu Nazaret).

4. W środę 31 maja po Mszy Świętej wieczornej ostatnia majówka w plenerze na skrzyżowaniu ul. Tatrzańskiej i Kościelnej.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Dodatkowa spowiedź połączona z adoracją i nabożeństwami w czwartek i piątek od g. 17.00. Odwiedziny chorych z sakramentami w piątek od 8.00. W sobotę po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Matki Bożej.

6. Wyjazd na Dróżki Pana Jezusa do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę o godz. 6.00 z parkingu przed kościołem. Są jeszcze wolne miejsca.

7. W sobotę na g. 15.00 ks. Ryszard zaprasza na spotkanie ogniskowo-grilowe młodzież, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania.

8. Za tydzień 4 czerwca „słodka niedziela”. Chętnych do włączenia się w akcję prosimy aby ciasto w miarę możliwości przynosić w sobotę 3 czerwca na godz. 10.00 do sali św. Barbary pod kościołem. Słodkości można będzie nabywać po Mszach świętych w niedzielę 4 czerwca. Ofiary przeznaczone będą na przygotowania festynu parafialnego.

9. Dziecięco-młodzieżowa Grupa Teatralna naszej wspólnoty zaprasza na przedstawienie pt. „Nie ja lecz Bóg”. Scenka odbędzie się w niedzielę 4 czerwca o godz. 18.00 w sali pod kościołem.

10. W niedzielę 4 czerwca spotkanie ogniskowo – grilowe dla wszystkich grup dziecięco młodzieżowych (służby liturgicznej, Dzieci Maryi, grupy teatralnej, oazy i wszystkich chętnych) po spektaklu, około godz. 18.30. Zapraszamy.

11. Tradycyjna Pielgrzymka naszej diecezji na Kaplicówkę ku czci św. Jana Sarkandra, odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca 2023 roku. Rozpoczęcie o godzinie 10:30 w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie. Zachęcamy do indywidualnego pielgrzymowania.

12. Niech nowy tydzień przyniesie wszystkim pokój i błogosławieństwo.