Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 29 stycznia

1. Bardzo dziękujemy za otwarte domy i serca w czasie odwiedzin duszpasterskich. Dziękujemy za ofiary składane w czasie kolędy. Zgodnie z dekretem ks. biskupa zostaną przeznaczone na rzecz parafii, na potrzeby diecezji i utrzymanie księży. Gościmy dziś przedstawiciela organizacji Open Doors, które pomaga prześladowanym chrześcijanom na całym świecie.

2. Dziś po Mszy Świętej wieczornej spotkanie opłatkowo-kolędowe dla służby liturgicznej w domu Nazaret.

3. W dniu dzisiejszym (niedziela) spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania po Mszy Świętej o godz. 9.00.

4. Za tydzień w niedzielę 5 lutego spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy Św. o godz. 9.00.

5. W czwartek 2 lutego obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze Święte w czwartek o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Na Mszach świętych błogosławieństwo gromnic. Natomiast na Mszy Świętej o godz. 18.00 dzieci przygotowujące się do spowiedzi i Komunii Świętej otrzymają modlitewniki.

6. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź dodatkowo w czwartek i piątek od godz. 17.00 połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu. Odwiedziny chorych z sakramentami w piątek od 8.00. W sobotę po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Matki Bożej z błogosławieństwem olejem św. Szarbela.

7. Wszystkim parafianom, gościom, jubilatom i solenizantom życzymy błogosławionego tygodnia.