Zakończenie akcji „Paczuszka dla Maluszka” oraz „Podziel się świętami”

Kochani! Dobiegła końca akcja Dzieci Maryi Paczuszka dla Maluszka. Dary zostały przekazane do DPS dla dzieci niepełnosprawnych prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych Notre Dame w Strumieniu. Przekazany został pełen samochód darów.Pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim ofiarodawcom za otwarte serca w tym trudnym czasie. Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom, za organizację i obsługę 😄 słodkiej niedzieli i dekorację pierników. Szczególnie chcemy podziękować Dyrekcjom oraz Nauczycielom szkół które z nami współpracowały, czyli Pani Ewelinie Zając z SP nr 1 w Bystrej, Pani Anetce Piwowar z SP nr 2 w Bystrej, Pani Magdalenie Dudce ze Szkoły Skała w Bielsku Białej i Pani Ani Mozgale z SSP KTK w Bielsku Białej, za osobiste zaangażowanie i mobilizację dzieci i młodzieży . Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać dla Wszystkich którzy w jakikolwiek sposób sprawili, że Dobro poszło w świat….🥰