1. Przeżywamy dziś XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach Świętych w ramach Słodkiej Niedzieli można złożyć ofiarę na renowację naszej monstrancji oraz pomoc dla Ukrainy. Dziś na godz. 16.30 zapraszamy na Różaniec Fatimski z racji 13-go dnia miesiąca.

2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dziś po Mszy Świętej o godz. 9.00. Kolejne spotkanie w następna niedzielę 20 listopada również o godz. 9.00.

3. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania: w poniedziałek Akcja Katolicka i we wtorek Zespół Charytatywny po Mszy wieczornej.

4. Trwa nowenna przed uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W nowennie posługujemy się tekstami papieży oraz Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny. Dziś w niedzielę, nowennę odmówimy w ramach popołudniowego nabożeństwa. Przygotowujemy się w ten sposób do przeżycia niedzieli Chrystusa Króla. Akty zawierzenia ponowimy za tydzień po Mszy Świętej o godz. 9.00 i w czasie popołudniowego nabożeństwa.

5. Grupa teatralna zaprasza chętnych, również dorosłych do zagrania w jasełkach. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek 18 listopada po wieczornej Mszy Świętej.

6. Spotkanie wyjeżdżających do Witowa na zimowisko zapraszamy na spotkanie 21 listopada w poniedziałek po Mszy wieczornej.

7. Wszystkim wiernym, jubilatom i solenizantom życzymy błogosławionego tygodnia.