1. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary i pomoc. Szczególnie rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ufundowanie zestawu bezprzewodowego do kościoła.

2. W poniedziałek 16 maja święto św. Andrzeja Boboli, męczennika – patrona Polski.

3. W niedzielę 22 maja o godzinie 14.00 na terenie GOSIR Wilkowice ul. Szkolna 8A odbędzie się charytatywny festyn rodzinny – „Razem dla Dominika z Magurki”. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji.

4. W najbliższym tygodniu na majówki w terenie zapraszamy: w poniedziałek 16 maja przy krzyżu na skrzyżowaniu ul. Wyzwolenia i Szczyrkowskiej, 17 maja we wtorek do kapliczki na ul. Klimczoka (powyżej budynku OSP), 19 maja w czwartek u sióstr Jadwiżanek, 21 maja w sobotę do kapliczki na ul. Bliskiej. 26 maja w czwartek przy Krzyżu na ul. Klimczoka naprzeciw Spółki Wodociągowej. Początek majówek około godz. 18.45. 22 maja w niedzielę po Mszy wieczornej zapraszamy do kapliczki za plebanią. 29 maja w niedzielę o godz. 14.00 planowana jest Msza Święta na Lanckoronie.

5. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej wtorek 17 maja po skończonej wieczornej majówce. Spotkanie Domowego Kościoła w czwartek 19 maja po Mszy Św. wieczornej.

6. Dziś w niedzielę 15 maja po Mszy Świętej wieczornej spotkanie dla małżeństw zainteresowanych pogłębieniem relacji małżeńskiej i uczestnictwem w kręgu Domowego Kościoła. Spotkanie odbędzie się w sali św. Barbary.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego i pełnego pokoju tygodnia.