Ogłoszenia duszpasterskie / uzupełnienie /:

W dzisiejszą niedzielę , podczas mszy św. o godz. 11.00 dziękujemy Bogu za życie i służbę Siostry Emanueli Szkucik . Siostra Emanuela ukończyła 86 rok życia. W Zgromadzeniu Sióstr Jadwiżanek jest od 65 lat. W Zgromadzeniu pełniła bardzo ważne zadania będąc przez dwie kadencje Przełożoną Prowincjalną w latach – 1992 – 96 oraz 1996 – 2000 .
Zasługą Siostry Emanueli jest rozbudowa domu przy ul. Halnej do wymiarów Domu Rekolekcyjnego. Obok domu jest okazały ogród.
Siostra Emanuela pracowała w Bystrej przez 20 lat. Pozostawia po sobie wspaniały pomnik gorliwej pracy i modlitwy oraz wspaniałą budowlę w której odbywają się liczne rekolekcje.
Po zakończeniu pracy w Bystrej zamieszka w Katowicach w Domu Prowincjalnym.
Nasza Parafia składa serdeczne podziękowanie Siostrze Emanueli za jej pracę i modlitwę. Niech Chrystus błogosławi w dalszych latach Jej życia , obdarza zdrowiem i pozwoli długo cieszyć się owocami Jej służby.

Ks. Proboszcz wraz z Parafianami.