OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ 2 PAŹDZIERNIKA 2022.

1. Przeżywamy dziś uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Różańcowej. Dziękujemy wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przygotowali dzisiejszą uroczystość.

2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8 i szkół ponadpodstawowych odbędzie się w niedzielę 9 października po Mszy Świętej o godz. 9.00.

3. Spotkanie dla dzieci klasy III i ich rodziców we wtorek 4 października po Mszy Św. wieczornej. W piątek 7 października na Mszy Św. o godz. 18.00 dzieci przygotowujące się do spowiedzi i Komunii Św. otrzymają Różaniec.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi każdego dnia pół godziny przed nabożeństwami. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież oraz praktykujących I piątki. W czwartek i piątek spowiedź dodatkowo od 17.00 do 18.00. Również w czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 do Mszy Świętej wieczornej. W piątek od 8.00 odwiedziny chorych z sakramentami. W I piątek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej do godz. 20.00.

5. Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu o godz. 17.30, w niedziele października o godz. 16.30. Zachęcamy wszystkich do praktykowania tej skutecznej modlitwy. Po nabożeństwach różańcowych w tygodniu rozdawane będą dla dzieci pamiątkowe sprawdzianiki.

6. W niedzielę 9 października przed kościołem Skauci Europy w ramach „Słodkiej Niedzieli” będą kwestować na swoją działalność statutową. Z góry dziękujemy za wszelkie wsparcie.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom zwłaszcza Franciszkom i Faustynom życzymy pokoju i Bożego błogosławieństwa.