OGŁOSZENIA – 33 NIEDZIELA ZWYKŁA 14.11.2021 R

1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
• we wtorek modlimy się przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II
• w środę wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
• we czwartek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny , dziewicy i męczennicy
• w sobotę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego , prezbitera
• w niedzielę – 21.11. imieniny obchodzi ks. bp Janusz Zimniak, biskup senior naszej diecezji. Pamiętamy o modlitwie w jego intencji.
2. W środę nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy po mszy św. wieczornej, w czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa , a w piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego także o 17.30.
3. W przyszła niedzielę, ostatnią roku liturgicznego, obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po mszy św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie Aktu poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi, za co można zyskać odpust zupełny spełniając zwykłe warunki odpustu.
Podczas mszy św. o godz. 11.00 dziękujemy Bogu za naszą służbę liturgiczną .
4. Dziękujemy Bogu za 10-lat służby Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w naszej Parafii. Msza św. dziękczynna w sobotę o godz. 18.00. Zapraszamy członków Akcji Katolickiej oraz osoby które chcą dołączyć do naszego grona.
5. Zbiórka ministrantów i lektorów w kolejny piątek czyli 26 listopada po mszy św. wieczornej. Podsumujemy służbę po zakończeniu Roku Liturgicznego. Dzieci Maryi w najbliższą sobotę o zwykłej porze.
6. Za dwa tygodnie już I niedziela Adwentu. Już dziś zachęcamy i prosimy, aby dzieci przygotowały na to adwentowe czuwanie lampiony. Roraty będą wieczorem. Bliższe szczegóły za tydzień.
7. Spotkanie Oazy Rodzin – Ruchu Domowego Kościoła odbędzie się w dniu 18.11. 2021 roku / czwartek / po mszy św. wieczornej. Zapraszamy .
8. W niedzielę Chrystusa Króla podczas mszy św. o godz. 11.00 będzie śpiewał w naszym kościele Chór Cantica. Po zakończeniu mszy św. zapraszamy na spotkanie przy stole w Domu Nazaret.
9. Na stronie internetowej naszej Parafii mamy już bezpośrednią relację z prezbiterium naszego kościoła. Dziękujemy darczyńcom i monterom za wytrwałą pracę która pomogła nam w tym dziele. Bardzo prosimy , aby korzystać z możliwości wspólnej modlitwy poprzez połączenie internetowe. Zachęcamy , aby pomóc osobom starszym w korzystaniu ze strony internetowej Parafii Bystra Krakowska i z obrazu prezbiterium naszej świątyni.
Bóg zapłać ofiarodawcom.