OGŁOSZENIA – 29 NIEDZIELA ZWYKŁA
17.10.2021 R

1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
• w poniedziałek święto św. Łukasza, Ewangelisty, patrona lekarzy i pielęgniarek. W tym dniu modlimy się za wszystkich pracowników Służby zdrowia
• we środę Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, patrona naszej Diecezji
• w piątek wspomnienie św. Jana Pawła II , papieża
• w sobotę wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa
2. Trwają nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach, zwłaszcza dzieci i młodzież. Nabożeństwa są odprawiane w tygodniu o godz. 17.30., a po nich msza św. W niedzielę różaniec przed mszą wieczorną, czyli o godz. 16.30.
3. Zespół Charytatywny rozprowadza przy wejściu do kościoła znicze i lampiony. Dochód przeznaczony jest na cele dobroczynne.
4. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Misyjny. Składkę przeznaczymy na cele misyjne .
5. W zakrystii możemy składać prośby dotyczące wypominków jednorazowych oraz całorocznych. Zapraszamy.
6. Dziękujemy ofiarodawcom z Dnia Papieskiego. Ofiarowano 2.073 zł. Bóg zapłać
7. W sobotę o godz. 16.30 w naszym kościele koncert trzech chórów – „ Gaude Cantem”. Wystąpią : Ludowy Chór Osieczanie z Osieka , Chór mieszany Echo z Zebrzydowic oraz Chór Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z Katowicach. Po zakończeniu koncertu o godz. 17.30 – modlitwa Wspólnoty Ojca Pio. Zapraszamy.