OGŁOSZENIA – 27 NIEDZIELA ZWYKŁA 03.10. 2021 R.

1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
• w poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
• we wtorek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
• we czwartek wspomnienie N. M. P. Różańcowej
2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać ofiarodawcom.
3. Trwają nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach, które są odprawiane w tygodniu o godz. 17.30., a po nich msza św. W niedzielę różaniec o godz. 16.30, po nim msza św. wieczorna. Dzisiaj odmawiamy różaniec podczas procesji odpustowej . Także w łączności z różami różańcowymi.
4. Serdeczne Bóg zapłać ks. Proboszczowi z Wilkowic – Mirosławowi Włoch – za odprawienie uroczystej sumy odpustowej ku czci NMP Różańcowej i za wygłoszone kazania. Po mszy św. procesja różańcowa do pięciu ołtarzy wokół kościoła i odmówienie różańca. Bóg zapłać również wszystkim kapłanom.
Dziękuje również Różom kobiet, Panom niosących baldachim, Ochotniczej Straż Pożarnej, siostrom zakonnym, ministrantom i lektorom, młodzieży , Wspólnocie Dzieci Maryi , dziewczynkom do sypania kwiatków, chłopcom od dzwoneczków, i wam wszystkim za modlitwę i ofiary .Dzisiaj przy naszej Parafii są obecne przedstawicielki Federacji Skautów Europy – harcerstwa katolickiego. Harcerki sprzedają ciasto i własnoręczne wyroby . Ofiary na zakup sprzętu obozowego. Bóg zapłać.
5. W 12 października przypada 31 r. śmierci ks. Mariana Żądziuka. Msza św. w jego intencji w tym dniu o godz. 7.00, natomiast 15 października o godz. 7.00 msza św. w intencji ks. Zenona Jasieczko w 24 r. śmierci. Pamiętamy w modlitwie o zmarłych kapłanach.
6. Spotkanie Grupy Charytatywnej we środę po mszy św. wieczornej w sali św. Barbary. Zapraszamy.
7. We czwartek o godz. 19-tej w sali św. Barbary / w przyziemiu naszego kościoła / otwarte spotkanie parafialne. Zapraszam członków Rady Duszpasterskiej, Rady Ekonomicznej , osób odpowiedzialnych za grupy i wspólnoty w naszej Parafii. Zapraszam osoby pomocne w pracach i remontach przy Parafii. Zaproszenie dla wszystkich chętnych do dzielenia troski o rozwój duchowy i materialny Parafii Bystra Krakowska.
Ks. Proboszcz