OGŁOSZENIA – 25 NIEDZIELA ZWYKŁA 19.09.2021 R.

1. Dziś III niedziela miesiąca obchodzona jako Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiarami pod krzyżem wspieramy Radio „ Anioł Beskidów ”. Bóg zapłać ofiarodawcom.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
• w poniedziałek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i towarzyszy
• we wtorek Święto świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
• w czwartek wspomnienie św. Ojca Pio z Petrelciny
• we piątek Święto Rocznicy Poświęcenia katedry w Bielsku – Białej
3. Spotkanie grup dzieci i młodzieży
• spotkanie ministrantów, lektorów i młodzieży oazowej w piątki po mszy św.
• Spotkania Dzieci Maryi w soboty o godz. 10.00 . Zapraszamy.
4. Dzisiaj w naszej Parafii – Jesienny Parafialny Dzień Chorych. O godz. 15.00 dodatkowa msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych .
Zapraszamy osoby starsze i chore , a jednocześnie prosimy aby pomóc tym parafianom w dotarciu do kościoła.
5. Za tydzień na mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy kandydatów do pierwszej spowiedzi i Komunii św. czyli uczniów z III klasy .Przed mszą św. ok 10.50 poświęcimy różańce. Po mszy św. katecheza w kościele. Obecność obowiązkowa. I Komunia św. będzie 8 maja 2022 roku, natomiast rocznica komunii św. / obecne kl. IV / będzie 15 maja 2022 roku.
6. Kandydaci do Bierzmowania zgłoszą się w pierwszy czwartek i piątek pazdziernika na mszę św. wieczorną i katechezę. Zapraszamy młodzież z klasy VIII oraz kandydatów starszych wiekiem . Bierzmowanie planujemy na czerwiec 2022 roku.
7. Czuwanie modlitewne Wspólnoty Ojca Pio w piątek . Adoracja N. Sakramentu od 17.20 i msza św. o godz. 18.00. Zapraszamy.
8. We czwartek dodatkowa msza św. o godz. 19-tej – „ O uzdrowienie ”.