OGŁOSZENIA – 23 NIEDZIELA ZWYKŁA
05.09.2021 R
W niedzielę – 12 września podczas dodatkowej mszy św. o godz. 15.00 Ks. Biskup Ordynariusz Roman Pindel udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej Parafii. Kandydaci będą uczestniczyli we czwartek, piątek i sobotę w godzinie skupienia wraz z próbami liturgicznymi . Obecność obowiązkowa.
1. Dzisiaj w pierwszą miesiąca po każdej mszy św. adoracja Najświętszego sakramentu oraz zmiana tajemnic różańca św.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
• we wtorek wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika
• w środę Święto Narodzenia NMP
3.Spotkania wspólnot :
– we wtorek po mszy św. wieczornej spotkania Akcji Katolickiej
– w środę po mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Charytatywnej
– w piątek po mszy św. wieczornej spotkanie ministrantów, lektorów i młodzieży oazowej
– w sobotę o godz. 10.00 spotkania Dzieci Maryi
Wszystkie spotkania w sali św. Barbary – przyziemie kościoła.
4. Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii w sobotę 18 września. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 8.00. Zapisy w zakrystii. Koszt 20 zł – płatne w autokarze.
5. Pielgrzymka Krzeszowa na Dolny Śląsk w dniach 25 – 26 września. Zapisy w zakrystii.
6. Jesienny Parafialny Dzień Chorych został przesunięty na niedzielę – 19 września. Msza św. o godz. 15.00. Zapraszamy.
7. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej: dodatkowy numer Gościa Niedzielnego pod tytułem „Prymas i Róża” w cenie 10 zł.
8. Na stoisku dobroczynnym mamy zestaw dotyczący beatyfikacji / książka i plakat / w cenie 5 zł.
9. Za tydzień w Warszawie – Uroczysta Beatyfikacja Ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Msza św. Beatyfikacyjna w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. W na ten dzień udekorujmy nasze domu flagami narodowymi i maryjnymi oraz plakatami z Kardynałem Wyszyńskim / na stoisku dobroczynnym /.