OGŁOSZENIA – 21 NIEDZIELA ZWYKŁA
22.08.2021 R

1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
• we wtorek święto św. Bartłomieja, Apostoła
• we czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00 , 9.00 i wieczorem o godz. 18.00.
• w piątek wspomnienie św. Moniki,
• w sobotę wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK,

2. Tradycyjna modlitwa Wspólnoty Ojca Pio w poniedziałek od godz. 17.20. Msza św. o godz. 18.00 . Zapraszamy.

3. Przypominamy , że wszelkie sprawy dotyczące Cmentarza Parafialnego w Bystrej Krakowskiej należy załatwiać we wtorki o godz. 16.30 w kancelarii parafialnej. Zapraszamy.

4. Otrzymaliśmy wiadomość od kierownika Zespołu „ Mali Hyrni ” z Nowego Targu.
„ Cieszymy się , że będziemy gościć w Bystrej Krakowskiej i dziękujemy pięknie za zaproszenie. Zespół wystąpi z programem „ Nasej wesołości kozdy nom zazdrości”. Pokażemy tańce i śpiewy dzieci przy pasieniu owiec i krów. Będą opowiastki „ O tym jak chłopy żabę zjedli „ , „ O wozie bez dyśla i konia „ i inne które „ nigdy prawdom nie były i nie bedom”. Na mszę św. mamy przygotowane pieśni góralskie „ O Matce Boskiej Ludzmierskiej” , „ O Janie Pawle II ” . Pozdrawiam z całą moją rodziną oraz oczywiście z zespolistami. Z Bogiem ”.
Zespół „ Mali Hyrni” będzie z nami w środę na mszy św. o godz. 18.00 , następnie we czwartek na mszy św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Zapraszamy.

5. Dziękujemy za ofiary dla powodzian. Wartość 890 zł. Bóg zapłać.

6. Dziękujemy Ks. Tomaszowi za przygotowanie i poprowadzenie Rekolekcji Rodzin w Kaczorach na Warmii. Uczestnicy spotkania wracają dzisiaj / w niedzielę / wieczorem do Bystrej . Bóg zapłać.