OGŁOSZENIA – Uroczystość Wniebowzięcia N. M. P.
Niedziela – 15.08.2021 r.

Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia N. M. P. Po mszach św. przed ołtarzem poświęcenie wianków i ziół.
1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
• we wtorek święto św. Jacka, kapłana
• w piątek wspomnienie św. Bernarda, opata i dK.,
• w sobotę wspomnienie św. Piusa X, papieża.
2. W poniedziałek modlimy się przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II , w środę Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy , we czwartek Nowenna do Krwi Chrystusa Pana oraz w piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego . Zapraszamy.
3. W poniedziałek o godz. 7.00 msza św. ze szczególną obecnością uczestników wyjazdu do Kaczorów. Po mszy św. wyjazd z parkingu przy kościele na Rekolekcje Parafialne do Kaczorów na Warmii. Powrót w niedzielę 22 sierpnia w godzinach wieczornych. Opiekunem wyprawy jest Ks. Tomasz Niedziela – wikariusz w naszej parafii.
4. Dzisiaj do skarbony pod krzyżem składamy ofiary jako pomoc dla poszkodowanych poprzez powodzie w Europie i w Polsce. Bóg zapłać ofiarodawcom.
5. W piątek w naszym kościele o godz. 19.00 – Koncert Uwielbienia z Modlitwą Wstawienniczą noszący tytuł : „ WROCŁAW WIELBI ”. Zapraszamy do udziału w uwielbieniu Boga wraz z modlitwą wstawienniczą.
6. Nasza Parafia w dniach 25-26 września / sobota – niedziela / organizuje Pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie. Zwiedzamy także Zamek Książ oraz Kościół Pokoju św. Trójcy w Świdnicy. Zapisy w zakrystii . Koszt 335 zł / przy zapisie 150 zł. / Podajemy numer telefonu. Zapraszamy.