OGŁOSZENIA – 17 NIEDZIELA ZWYKŁA
25.07.2021 R

1. Dziś każdej po mszy św. Poświęcenie pojazdów mechanicznych.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
• w poniedziałek wspomnienie św. Joachima i Anny , rodziców N. M. P.
• w czwartek wspomnienie św. Marty
• w sobotę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli , prezbitera
3. W przyszła niedzielę, pierwszą miesiąca po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańca św.
4. Dzisiaj można złożyć ofiarę podczas błogosławienia pojazdów przed naszym kościołem z przeznaczeniem na zakup samochodów dla misjonarzy. Niech ta ofiara będzie wyrazem wdzięczności Panu Bogu za opiekę w podróżach. Hasło akcji: „ 1 grosz za 1 km jazdy”. Za każdego kierowcę, ofiarodawcę misjonarze odprawiają Msze św. z prośbą o wstawiennictwo św. Krzysztofa: „BOŻE PROWADŹ”.