OGŁOSZENIA – 14 NIEDZIELA ZWYKŁA 04.07.2021 R

1. W tym tygodniu wspominamy : we wtorek bł. Marią Teresę Ledóchowską , dziewicę oraz we czwartek św. Jana z Dukli , prezbitera
2. Msze św. w tygodniu w lipcu i sierpniu: wieczorem o godz. 18.00. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed każdą mszą św. Kancelaria czynna codziennie, oprócz niedziel i świąt, po mszy św. porannej lub wieczornej. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 11.00 będzie udzielony sakrament chrztu św. Rodziców i chrzestnych prosimy do kancelarii w sobotę po mszy św. wieczornej.
3. W czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa.
4. Serdeczne podziękowanie za sobotni koncert w ramach Recitali Organowych .Dziękujemy opiekunom tego koncertu : Parafia Bystra Krakowska ok. 4.000 zł , Urząd Gminy Wilkowice – Dom Promyk 2.700 zł oraz Dom Nazaret który przygotował kolację po koncercie. Zapraszamy w przyszłym roku.
5. Dzisiaj po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po mszach św. przed południem zmiana tajemnic różańcowych.
7. Trwają zapisy na Pielgrzymkę do Kalisza i Lichenia . Koszt 250 zł . Wpłata początkowa 100 zł wraz z podaniem numeru telefonu . Zapraszamy do zapisów w zakrystii.
8. Podobnie lista uczestników wyprawy rodzinnej do Kaczorów jest ciągle otwarta . Wyjazd 16 sierpnia. Wszelkie informacje u Ks. Tomasza.
9. Przy naszym kościele kwestuje Wspólnota SECIM. Ofiary stanowią pomoc dla misjonarzy wyjeżdżających do Afryki. Bóg zapłać ofiarodawcom.