OGŁOSZENIA – 13 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.06.2021 R.

1. Jezus przyszedł do nas , aby nas uczyć o wielkości i godności ludzkiego istnienia . Przyszedł także po nas , aby dać nam udział w życiu wiecznym. Uroczysta msza św. O godz. 11.00 jest naszym dziękczynieniem za 70 lat pracy i modlitwy Sióstr Miłosierdzia w Bystrej Krakowskiej. Polecamy wszystkie żyjące i zmarłe Siostry Szarytki opiece św. Patronów Zgromadzenia.
2. W poniedziałek wspomnienie św. Ireneusza , biskupa i męczennika , we wtorek obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła , w sobotę święto św. Tomasza, Apostoła.
3. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed każdą mszą św. oraz we czwartek i piątek od godziny 17.00. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 8.00. na terenie parafii, o godz. 11.15 Dom Sadyba oraz o godz. 15.15 Dom Senior. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii.
4. W naszej zakrystii trwają zapisy na Pielgrzymkę do Lichenia i Kalisza. Termin 17 – 18 lipca 2021 roku. Koszt 250 zł. W zakrystii wpłacamy 100 zł wpisowego i podajemy także numer telefonu.
5. W najbliższą sobotę o godz. 19.00 odbędzie się jedyny koncert XXXIV Bystrzańskich Recitali Organowych . Wystąpią : Chór Cantica, Gedymin Grubba – organy i Paweł Gruba – bazuna koncertowa. Zapraszamy.
7. Rozpoczął się czas wakacyjny, czas urlopów. Wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii serdecznie witamy i życzymy miłego odpoczynku.
8. Msze św. w lipcu i sierpniu w dni powszednie o godz. 18.00. W pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca będzie również msza św. o godz. 7.00. W niedzielę msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Kancelaria czynna codziennie, oprócz niedziel i świąt, po mszy św. porannej lub wieczornej.
9. W najbliższą sobotę imieniny obchodzi Ks. Tomasz – nasz wikariusz. Podczas mszy św. O godz. 18.00 modlimy się szczególnie za Ks. Tomasza.
Jednocześnie przypominamy , że są jeszcze wolne miejsca na Wyprawę Rodzinną do Kaczorów na Warmii. Zachęcamy do dalszych zapisów. Dzisiaj kolejna słodka niedziele. Kupując paczkę ciasta i wpłacając 1o zł pomagamy w wyprawie na Warmię Zapraszamy.