OGŁOSZENIA – 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA
NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA 25.04.2021 R.

1. Dziś 4 niedziela wielkanocna zwana Niedzielą Dobrego Pasterza. W naszej Parafii podczas mszy św. o godz. 9.00 zawiąże się Wspólnota św. Józefa . Życzymy uczestnikom tej Wspólnoty postępowania według wzoru św. Józefa .
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
• we czwartek Święto Świętej Katarzyny Sieneńskiej , dziewicy i dk. Kościoła , patronki Europy
3. W kolejne niedziele – 25 kwietnia i 02 maja dodatkowe msze św. o godz. 13.00 w intencji kandydatów do I Komunii św. i ich bliskich. Po mszach św. sprawy organizacyjne i ćwiczenia. Pierwsza Komunia św. będzie w niedzielę 9 maja podczas mszy św. o godz. 11.00 , 13.00 i 15.00.
4. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w tygodniu o godz. 17.30 , a w niedziele o godz. 16.30. Majówki od najbliższej soboty. Zapraszamy .
5. Dziękujemy w imieniu redakcji Radia Anioł Beskidów za ofiary z poprzedniej niedzieli. Wartość ofiar 410 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.
6. W poniedziałek – 26 kwietnia Ksiądz Biskup Tadeusz Rakoczy świętuje 29 rocznicę przyjęcia święceń biskupich . Pamiętamy w modlitwach o osobie pierwszego Biskupa Bielsko – Żywieckiego.
7. Serdeczne słowa podziękowania za wspólne przeżywanie Eucharystii zgodnie z rejonami kolędowymi naszej parafii. We czwartek zakończyliśmy tę wędrówkę z codziennymi zaproszeniami do obecności w kościele . Bóg zapłać za ofiary dla kapłanów , dla P. Organisty oraz dla ministrantów i lektorów.