OGŁOSZENIA – 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 11.04.2021 R.

1. Dziś 2 niedziela wielkanocna. Oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 15.00 i 17.00.
2. Kolejny tydzień będą trwały modlitewne odwiedziny naszych Parafian – w duchu uwielbienia Chrystusa Zmartwychwstałego – na mszach św. wieczornych w naszym kościele. Zapraszamy jedną osobę z rodziny. Podczas mszy św. zawierzamy naszą Parafię opiece św. Józefa .
3. Decyzją Konferencji Episkopatu Polski , Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna obchody Tygodnia Miłosierdzia . Jest to zarazem święto patronalne Caritas.
4. W czwartek o godz. 17.30, nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa. W piątek , 16 kwietnia modlimy się przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II oraz podczas Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.
5. W kolejne niedziele na mszę św. godz. 13.00 zapraszamy kandydatów do I Komunii św. i ich rodziców .
6. Za tydzień , 18 kwietnia Niedziela Biblijna. Ofiarami pod krzyżem wspieramy Radio „ Anioł Beskidów ”. Bóg zapłać ofiarodawcom.