ALLELUJA, JEZUS CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ
—————————————————————————–

DRODZY PARAFIANIE
———————————-

Trwają modlitewne odwiedziny naszych Parafian – w duchu uwielbienia Chrystusa Zmartwychwstałego – na mszach św. wieczornych w naszym kościele. Zapraszamy rejony kolędowe
——————————————————————————–
Dzisiaj – 08.04.2021 roku / czwartek / zapraszamy Parafian z Bystrej Południowej – rejon kolędowy od P. Ireny Foryś ul. Poprzeczna 2 , dalej w kierunku Mesznej P. Gwizdała , P. Bartków i P. Fołta ul. Kościelna 73 , dalej ul. Wodna , P. Suchoń w kierunku ul. Poprzecznej , P. Gwizdała ul. Poprzeczna 11 , dalej ul. Poprzeczna , Olszyny , Poprzeczna , Łukowa, Grzybowa, Kowalska , Polna i ul. Jasna do P. Habdas ul. Jasna 97
——————————————————————————–
Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 przewodniczy Ks. Wikariusz . Intencja mszy św. O bł. Boże dla mieszkańców tego rejonu.

ZAPRASZAMY
———————