OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
WIELKANOC 04.04.2021 R.

1. Składamy sobie dzisiaj życzenia. Jako ludzie wierzący pragniemy, aby wiara w to, że Jezus żyje i jest wśród nas, przenikała nasze życie i była obecna w każdym jego wymiarze osobistym, rodzinnym, parafialnym i całej naszej Ojczyzny. Tego życzymy wam, bracia i siostry, wam Parafianom i modlącym się w naszej świątyni oraz wszystkim Gościom przebywającym na terenie naszej parafii.
2. Bóg zapłać wszystkim, którzy dopomogli w tym roku w przygotowaniu do godnego przeżycia świąt Wielkanocnych. A więc:
• tym, którzy przygotowali ołtarz Ciemnicy i Grobu Pańskiego z Siostrą Janiną
• siostrom Miłosierdzia za uczestniczenie w dziełach i modlitwie naszej Parafii
• Siostrom Jadwiżankom za wspólną modlitwę
• Ochotniczej Straży Pożarnej za dar maseczek i asystę podczas Liturgii Wigilii Paschalnej
• ministrantom, lektorom i służbie liturgicznej za służbę Bożą i adorację Pana Jezusa w Ciemnicy i przy Grobie Pana Jezusa,
• wszystkim ofiarodawcom ze wszystkich rejonów na przygotowanie Wielkiego Tygodnia oraz porządki i kwiaty w naszym kościele przez cały rok – ofiara z pięciu rejonów – łącznie 11.380 zł.
• Zespołowi charytatywnemu za rozprowadzenie Baranków Caritas i zorganizowanie pomocy w wielu sprawach
• Wszystkim w parafii za dojrzałą postawę pełną głębokiego zrozumienia Tajemnicy tych Wielkich Świętych Dni, Bóg zapłać !
3. Msze św. w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i Poniedziałek Wielkanocny j o godz. 7.00, 9.00, 11.00 , 13.00 , 15.00 i 17.00. Zapraszamy .
4. Podziękowanie za umożliwienie naszym parafianom modlitwy poprzez stały już obraz internetowy z prezbiterium naszego kościoła. Wszystkie wydatki złączone ze sprzętem oraz wykonana praca są gratisowe dla Parafii. Bóg zapłać.
5. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny składka przeznaczona jest na Uniwersytety św. Jana Pawła II w Krakowie i Lublinie. Bóg zapłać.
6. Od Niedzieli Miłosierdzia w niedziele na godzinę 13-tą szczególnie zapraszamy kandydatów do I Komunii św. I ich rodziców.
7. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego, codziennie po mszach św. wieczornych, któremu uroczyście oddajemy cześć w przyszłą niedzielę.
8. Zachęcamy do nabywania prasy świątecznej.
9. Od Wtorku Wielkanocnego zapraszamy rejony naszej Parafii na wieczorne msze św. Ksiądz opiekun danego rejonu kolędowego będzie odprawiał mszę św. w intencji wszystkich mieszkańców tej części Parafii. Szczególnie prosimy o zauważenie roli P. Organisty Jacka który już 14 – naście lat posługuje w naszej Parafii. Prosimy także o docenienie posługi ministrantów i lektorów. Po zakończeniu mszy św. w intencji danego rejonu Ks. Opiekun pozostanie w zakrystii , aby przekazać pamiątki obecnym Parafianom oraz jeżeli jest taka potrzeba to napisać nowe kartoteki nowych mieszkańców . Prosimy o obecność przynajmniej jednego mieszkańca z każdego domu. Zapraszamy. Codziennie na stronie internetowej naszej Parafii ponowimy zaproszenie do tej modlitwy.