OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14.03.2021 R.
4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
1. Dziś czwarta niedziela Wielkiego Postu.
Rozpoczęliśmy Renowację Misji Świętych. To święty czas, w którym bardziej uświadamiamy sobie wielkość naszego grzechu, jak też i bezmiar miłosierdzia. Módlmy się w naszych rodzinach o dobre przeżycie rekolekcji, o dary Ducha Świętego dla księdza Krzysztofa prowadzącego rekolekcje i za spowiedników. Ofiary na tacę od niedzielnego poranka , aż do środy wieczorem są przekazywane na ręce Księdza Michality Krzysztofa prowadzącego nasze misje. Bóg zapłać.
2.Mamy już przy naszym ołtarzu dwie figury św. Michała Archanioła które będą wędrowały po naszej Parafii. Podczas Misji będziemy mogli wpisywać nasze rodziny do Peregrynacji św. Michała Archanioła. Zapraszamy .
3. Spowiedź rekolekcyjna będzie w każdym dniu naszych misji. W dni powszednie od 7-mej rano oraz od 15-tej . Także przed każdą mszą św.
4. Wyjazd do chorych we wtorek o godz. 11.30. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii. W pierwszy piątek kwietnia nie będzie odwiedzin chorych / pierwszy piątek w kwietniu to Wielki Piątek/.
5. W dniu 27 marca będzie można nabyć palmy które przygotował Zespół Charytatywny. Zapraszamy wszystkich chętnych do zakupów.
6. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 16.30., Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30. i 19.00.
7. Przed wejściem do kościoła jest rozprowadzany Baranek Wielkanocny Caritas. Minimalna ofiara 10 zł. Ofiary z tej sprzedaży będą przeznaczone na cele charytatywne. Można również nabyć kartki świąteczne .
8. Za dwa tygodnie Niedziela Palmowa. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej wraz z G.O.K. „ Promyk ” w Bystrej organizuje Konkurs Palm który odbędzie się w dniu 28.03. 2021 roku / Niedziela Palmowa /. Po mszy św. o godz. 11-tej w Niedzielę Palmową , nastąpi rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród w kategoriach palma najwyższa, gaikowa i krzaczasta. Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich Parafian do udziału w tym konkursie .Prosimy o przynoszenie palm już w sobotni wieczór po mszy św. o godz. 18-tej . Składamy palmy przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej wraz z imieniem i nazwiskiem , adresem i numerem telefonu.
9. Bóg zapłać za ofiary jako „ DAR WIELKOPOSTNY ” dla naszej Parafii. Opłata za ogrzewanie za miesiąc luty wyniosła 5.486 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.